• Wpisów: 153
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 22:39
  • Licznik odwiedzin: 18 950 / 3450 dni
 
karigi
 
To ja!!! :)
Znalazłam właśnie zdjęcia z czasów, nie tak dawnych, gdy moja fascynacja sztuką użytkowa osiągnęła apogeum. Efektem tego były m. in. wieszaki wykonane metoda decoupage, instalacje artystyczne na drewnie (które niebawem pokażę), i torby. Niestety - nie zrobiłam zdjęć wszystkim swoim wytworom...właściwie nie wiem czemu, może szał twórczy kazał mi o tym zapomnieć? Ale co mam, to pokażę.

Na pierwszy ogień - wieszak na torby z ręcznie ciętej i szlifowanej deski, przeciągniętej farbą akrylową i ozdobionej metodą decoupage - motyw słonecznikowy. A na wieszaku torby mojej produkcji. Torbę słonecznikową - jedyną, która zdjęcie pokazuje w miarę wyraźnie - wykonałam w następujący sposób:
Narysowałam projekt i zrobiłam wykrój, po czym zapędziłam do roboty znaomą genialną krawcową :). A potem przez okrągłe 2 tygodnie filcowałam... aplikacja jest filcowana na sucho, część elementów wykonałam wcześniej na własnoręcznie skonstruowanych formach, a dopiero potem nafilcowywałam na materiał.
Torba jest zamykana na ogromny drewniany guzik, posiada podszewkę. Sama tez jest przeogromnna - i sprzedana... musze powiedzieć, że mi żal. :(

W następnym odcinku moje największe dziwactwa  - czyli Cosie, które nazywam "instalacjami artystycznymi" :p
A potem wrócę pewnie do biżu... :) :) :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi Caretta mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego