Wpisy użytkownika Caretta z dnia 16 czerwca 2010

Liczba wpisów: 5

karigi
 
Witojcie!
Mam tutaj u siebie prawdziy galimatias. Na stole piętrzy się kupa biżutkowych nowości, w kącie wisi ślubny welon,narzeczony biega w poszukiwaniu stroiciela kościołów, a ja leżę i jęczę, bo mam zapalenie nerwu kulszowego. Nie ogarniam po prostu.
W sumie jestem tu tylko dzięki temu zapaleniu, bo leżąc niewiele mogę, a skoro nigdzie nie moge pobiec i nic załatwić, to chociaż nadrobię zaległości na pingerze.

No to macie atak naszyjników - śmieciuchów - w słodkich amarantach, marynarskich błękitach i śródziemnomorskich turkusach. Jeśli poleżę jeszcze trochę, to najpewniej wrzucę pozostałe nowości, więc trwajcie w oczekiwaniu :)
Choć w sumie - nie powinnam tak długo leżeć. Bo jak dokuśtykam do ołtarza? :P
POZDRAWIAM!
  • awatar Gorzkie Żale: POMOCY wybieram się na wesele 1 dniowe i nie mam jesze kiecki. Nawet nie mam pomysłu. Wiem jedno, że nie chcę wyglądać sztywno weselnie, wolałabym dziewczęco z lekkim luzem. Podajcie jakieś linki fajnych kiecek, bądź zestawów tak do 400 zł
  • awatar TitoGallery- handmade: ostatni- bardzo mi sie podoba, może dlatego ze kocham niebieski
  • awatar kaasic: no świetne :)
Pokaż wszystkie (5) ›
 

karigi
 
Komplet w szarościach - drewniana bransoleta i duże, filcowe kolczyki - wszystko ozdobione fikuśnym ornamentem. Kolory neutralne, bo wzór bogaty.
Pokaż wszystkie (4) ›
 

karigi
 
Ekstremalnie folkowo. Na dwóch rzemieniach zawiesiłam korale - duże, drewniane, pomalowane soczystą czerwona akrylówką i mocno polakierowane. Lubię je tak, że na własny użytek zrobiłam sobie druga parę :)
 

karigi
 
Wesołe i kolorowe filcowe  ślimaki  - kolekcja udziabana specjalnie z okazji nadchodzącego lata (hura!)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

karigi
 
Efekt współpracy z pewną miłą witrażystką. Ręcznie cięte i oprawione w cynę kawałeczki lustra pomalowałam w moje ukochane motywy kwiatowe - maki i chabry. Są zabezpieczone lakierem, pięknie odbijają światło, i w razie nagłego wypadku zawsze można się w nich przejrzeć :)
  • awatar kaasic: ciężkie są :) ?
  • awatar Caretta: A nie. Takie w sam raz.
  • awatar Alvor: ciekawy pomysł i fajnie to wygląda:)
Pokaż wszystkie (7) ›