Wpisy użytkownika Caretta z dnia 24 maja 2009

Liczba wpisów: 3

karigi
 
Caretta: Dostałam właśnie najpiękniejszy prezent, jaki początkujący twórca może otrzymac... mój kochany Włóczykij szczęsliwie trafił na miejsce przeznaczenia i natychmiast został gwiazdą filmową !!! Oto filmik z lansu po UK, zmontowany przez od dziś moją ulubioną klientkę - Panią Chichiro:Jestem szczęśliwa, wzruszona i dumna :) Ale to chyba normalne, co?

Chichiro, jesteś wielka! :d
  • awatar jamnick: ROTFL!!! PS Jesteś wielka!
  • awatar Caretta: @Pani Chichiro: Exactly :P to się nazywa miękki marketing :D @jamnick: no dobra, może mam te parę kilo nadwagi, ale beeez przesaaady... w drzwi się mieszczę :P
Pokaż wszystkie (2) ›
 

karigi
 
Nadal koralikuję. Jakoś mnie to wciągnęło. Pewnie jak każdy  wielki artysta (khe khe khe) mam różne okresy w twórczości... Picasso miał okres niebieski, ja mam koralikowy. Najgorsze jest to, że wieczorem zdjęcia wychodza tak straszliwie beznadziejnie. Ale ostatnio nie mam czasu w ciągu dnia.
No dobra, czas na lans (O wielka Matko Wyższa Kulturo, wybacz mi to słowo). Na początek żyrandole i dyndajła na łańcuszkach.

***OBIE PARY SPRZEDANE***
Pokaż wszystkie (4) ›
 

karigi
 
Pomarańczowe. Oh, jak straszliwą miałam wczoraj ochotę zrobić coś soczyście pomarańczowego, bardziej pomarańczowego niż Pomarańczowa Alternatywa i Pomarańczowa Rewolucja! Bardziej nawet niż promocje w Orange!!!

Wyszło to.
  • awatar jamnick: Ładne. A takie pytanie... Ty codziennie coś robisz? :0
  • awatar Caretta: @jamnick: Jep. No... prawie codziennie. A jak nie zrobię, to jestem cała chora.
Pokaż wszystkie (2) ›