Wpisy użytkownika Caretta z dnia 31 marca 2009

Liczba wpisów: 1

karigi
 
Caretta: To co widzicie poniżej to wynik połączenia wiosennego uniesienia i mojego chorego poczucia humoru. No bo kto chciałby nosić robaczywe kolczyki? :d

Ps. Dziś mija dokładnie rok i trzy miesiące, odkad Kot i ja jesteśmy Parą Kotów :) Kot pamiętał i przytargał różyczkę. Przydała się przy zdjęciach :)
Ps.Ps. Hmm... dziś też, jakby nie było, mija dziewięc miesięcy i sześć dni odkąd ja i Kot jesteśmy parą Zaręczonych Kotów. Dlaczego z tej okazji nie dostałam różyczki ?!?! :p

***SPRZEDANE***
  • awatar fabulosita: robaczki? jakby się uprzeć, to też i rybki morskie. takie wiesz, rozłożyste :) gratulacje z okazji rocznicy.
  • awatar Zielińska: Tej a może spróbuj zrobić z fimo robaczywe jabłuszka? Rybki też super git pomysł, Zrobiłabyś mi na zamówienie? Jak wpadnę do was to ci mogę kilka konkretnych pomysłów podesłać bo za studenckich czasów miałam w domu 200 litrów afrykańskiego świata i bardzo za nim tęsknię ;)
  • awatar Caretta: @fabulosita: rybki, powiadasz... hmm, no to mi się zamysł nie udał - miały być robale na kwiatkach, zakamuflowane, niewidoczne na 1szy rzut oka... a w ogóle to dzięki :) @Zielińska, a mogę. Robaczywe jabłuszka, gruchy, wisienki, a nawet rybki - choć efekt podejrzewam nie byłby zachęcający:D I naturalnie, wylepię Ci wszystko czego zapragniesz :] Przyjeżdżaj w sobotę, obgadamy szczegóły :)
Pokaż wszystkie (3) ›