Wpisy użytkownika Caretta z dnia 29 marca 2009

Liczba wpisów: 2

karigi
 
Caretta: Helloł! ;P
Koniec opierdzielanki, czas coś wywiesić, tym bardziej że dzięki życzliwości życzliwych mi życzliwców posiadłam multum materiałów bezcennych i jakże niezbędnych przy tworzeniu moich ekstraśnych artefaktów.

I w tym miejscu pozdrowić chciałam Zielińską. O Zielińskiej będzie tu jeszcze sporo, albowiem to Ona właśnie zaopatrzyła mnie w wór skarbów dousznych... póki co jednak muszę nadrobić zaległości. Przede wszystkim - kubki niedoróbki już nie są niedoróbkami!!! Popatrzta na te i inne cudne wytwory moich zwojów móżdżących:)

***NIEBIESKIE - SPRZEDANE!!!***
  • awatar TitoGallery- handmade: :) tym helloł- mnie rozbroiłaś :D
  • awatar Caretta: ha! wiedziałam, że cię tym ustrzelę :D
  • awatar Zielińska: Och, kochana aż się zaczerwieniłam... Mam nadzieję, że dostałaś ode mnie sporego łyka inspiracji ;) Powiedz czy te turkuski ciężkie bardzo bo mi w oko wpadły ;)
Pokaż wszystkie (8) ›
 

karigi
 
Caretta: Tiaa... ekspoatacji wora ze skarbami ciąg dalszy. Dziewuchy, nie wyobrażacie sobie, ile w tym worze kamyczków, koraliczków, łańcuszków, kółeczek, zawieszeczek i dupereleczek.... zgłupieć można. Póki co czynię sobie z nimi pierwsze nieśmiałe próby. I tak:

Namber łan to pseudobarokowe i prawie misterne dyndaliony dla półmhrocznych Dam (albo i nie dam >:o )

Namber tfu (:p) to coś kiełkowo - zielonego, z domieszką różowego kwarcu. Na wiosnę po prostu.

***SPRZEDANE !!!***
  • awatar Zielińska: Aaaaa czy ja widze koraliki ode mnie? Jaki wspaniały powiew wiosny - udały ci się WSPANIALE. Rozwijaj skrzydła kochana, bo widzę, że już frunąć zaczynasz :) buziaki
Pokaż wszystkie (1) ›