Wpisy użytkownika Caretta z dnia 12 marca 2009

Liczba wpisów: 4

karigi
 
Caretta: Inspiracja - piosenka partyzancka:) Chabry z poligonu i maki spod Monte Cassino. Plus grzyby haluny; jako bonus:)
  • awatar gość: wow! Ten bławatek powalił mnie na kolana ;) Czekam na więcej!
  • awatar ges chu: Yea dyndaliony!! Kamą! Za ile muchomór?
  • awatar Caretta: @ges chu: jak dla ciebie friko, a jak zeżresz, to jeszcze dopłacę :D
Pokaż wszystkie (4) ›
 

karigi
 
Caretta: Wygrzebałam dziś zdjęcie pierwszych kolczyków, jakie w ogóle ulepiłam. Podarowałam je siostrze mej najdroższej:) Zdjęcie jest kiepawe, więc na wszelki wypadek wyjaśniam: to jest kura. Kura wisi na wspomnianej siostrze:)
Pokaż wszystkie (2) ›
 

karigi
 
Okazuje się, że moje umiłowane fimo nie przypadło do gustu reszcie świata tak bardzo, jak mi. Wobec powyższego ścibolę też trochę z koralików i linki jubilerskiej. Efekty w załączniku.
PS. Arcydzieła widoczne w tle bloga też moje i też na sprzedaż :P

A! Swoją drogą, fimo mogłoby być tańsze. Znalazłam w necie sklep oferujący je po przystępnej jak sądzę cenie 5,90. Sęk w tym, że netto. Kupiłam je za pomocą działalności gospodarczej mojego Kota - najwyżej wrzuci sobie w koszta....

***KOLCZYKI ZE ZDJĘĆ:1, 3, 4, 5, 6  - SPRZEDANE***
 

karigi
 
Caretta: Mam dziś dobry dzień, walnę jeszcze trochę... w sumie to mój miniblog, więc to nie będzie spamowanie:P Trochę barokowo - rokokowych (?) różności.

(No dobra - może dzień nie był najlepszy. Mój szczur zwiał dziś z klatki i uszkodził Bardzo Ważną Antenę Czy Cuś, należącą do Kota. Będzie foch do końca dnia, jak sądzę. Damn it.)
Starczy. Idę sobie.